Casa Del Rio Villa
| Wi-Fi | Aktiviteter Fiske Kanotpaddling Vandring | Spa & Hälsocenter Spa-lounge Jacuzzi |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Del Rio Villa Paracuru med 3 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Igreja Deus e Amor, som ligger cirka 4 km bort. Villan erbjuder bubbelpool och hydromassagebadkar för gästernas avkoppling.
Den här villan med 3 badrum ligger också ungefär 10 minuters bilfärd från Taibinha-stranden.
Gästerna kan beundra utsikten över sjön från de flesta lokalerna. Gästerna erbjuds badrummen som ståtar med badmössor, badlakan och handdukar samt ett spabadkar, en separat toalett och en dusch.
Gästerna i Casa Del Rio Villa har tillgång till ett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Den närmaste flygplatsen är Pinto Martins, som ligger 80 km från boendet. Bland sportaktiviteterna finns kanotpaddling, vandring och fiske.
- Lokala sevärdheter
- Igreja Deus e Amor4079 km
- Taibinha-stranden4037 km
- Igreja de Ns. da Soledade4217 km
- Igreja Templo Central Bela Vista4218 km
- Igreja Templo Central Pentecostal4074 km
- Santuario de Ns. da Soledade3212 km
- Igreja Templo Central4400 km
- Flygplatser
- Pinto Martins flygplats78 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Omklädningsrum
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Spa-lounge
- Jacuzzi
- Kanotpaddling
- Vandring
- Fiske
Service
- Biluthyrning
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Casa Del Rio Villa?
Ett kök finns på Casa Del Rio Villa. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till Casa Del Rio Villa?
Ja, husdjur är tillåtna på Casa Del Rio Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Igreja Templo Central Pentecostal och Pecem Beach, som ligger ungefär 10 minuters bilresa från boendet respektive 3 km bort. - ❓
Finns det några spa-möjligheter på Casa Del Rio Villa som gästerna kan utnyttja?
Gästerna på Casa Del Rio Villa kan koppla av med bubbelpool och hydromassagebadkar.